PictureДолинська школа

 • ДОЛИНСЬКА ШКОЛА

  Вітаємо Вас на сайті Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

 • Школа стає справжнім вогнищем культури тільки тоді, коли в ній панує чотири культи: культ Батьківщини, культ людини, культ книги і культ рідного слова.
  В. Сухомлинський

 • РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ТА ДЗВІНКІВ

  Детальніше у розділі учням

 • ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ШКОЛИ

  Детальніше у розділі батькам

 
ЗНО ДПА
ЗНО-2018 в Україні
    Особливості проведення ЗНО 2018, інформація про ПРОБНЕ ЗНО 2018 та інше...
lorem Детальніше ±

Особливості ЗНО-2018 в Україні

Інформація ПРОБНЕ ЗНО-2018

     Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

     Вартість одного тестування для одного учасника складає 132 грн. 00 коп.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

     Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 09 до 31 січня 2018 року.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

     Для реєстрації необхідно:

• зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;

• заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

• з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

• на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

• роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 01.03.2018 року).

Офіційний сайт http://khersontest.org.ua/

Інформація про відповідального за реєстрацію на ЗНО
loremПоказати/сховати

ДПА-2018 в Україні: обов'язкові предмети, зміни та новини
     Підсумкова державна атестація, яку більше знають під абревіатурою ДПА, – це головне випробування для українських школярів, закінчили навчання у 9-му класі . Для випускників середньої школи ДПА є своєрідним виміром отриманих знань і тренуванням перед ЗНО . Така перевірка дає можливість зробити висновок про якість освіти, отриманої на базі певної школи. Також це моніторинг методичної роботи вчителів, який дозволить внести зміни в програму підготовки школярів
lorem Детальніше ±

ДПА-2018 для 9 класу в Україні: обов'язкові предмети, зміни та новини
     На початку поточного року в ЗМІ просочилася інформація, що ДПА для дев'ятикласників буде замінено на ЗНО – тобто іспити будуть проходити на загальноукраїнському рівні. Згідно з новим законом про систему освіти в Україні, результати екзаменації будуть служити пропуском у спеціалізовані класи гімназій, академічних ліцеїв або професійних коледжів.
     Природно, такі новини серйозно схвилювали учнів та їх батьків. Втім, паніку піднімати не слід. На сьогоднішній день дана інформація була спростована профільним відомством. Цілком можливо, що в деяких контрольних групах такі тести проведуть в якості пілотного проекту, однак говорити про впровадження цієї норми у життя всіх українських школярів поки рано. Що ж, давайте дізнаємося, як буде проходити ДПА в 2018 році!

     На відміну від ЗНО, ДПА – іспит шкільного, а не всеукраїнського формату
 

Особливості проведення ДПА в 2018 році

     Атестація учнів, які закінчили 9-й клас, буде проходити на базі тієї школи, в якій вони проходять навчання. Екзаменування проходить у письмовій формі і повинно відповідати певним вимогам Міністарства освіти. У роботі повинні бути завдання, відповідні рівню підготовки учнів і шкільних освітніх стандартів.
     Дати, в які буде проходити ДПА, визначаються членами педагогічної ради. Наказ за підписом директора, затверджує дати проведення кожного іспиту, доведуть до відома учнів не пізніше 5 квітня 2018 року. Дев'ятикласникам 2017/2018 року випуску потрібно здавати три іспити:

українська мова;

математика;

предмет за вибором у вигляді української літератури, зарубіжної літертури, іноземної мови, історії України та всесвітньої історії, права, географії, біології, хімії, фізики або інформатики, а також мов національних меншин.


     Оцінки по ДПА виставляються в журнал після річної позначки. Підсумки атестації повинні бути проставлені в атестат про середню освіту. Вони безпосередньо впливають на середній атестаційний бал.

 

ДПА-2018 для 4 класу в Україні: обов'язкові предмети, зміни та новини

     ДПА (також відома, як державна підсумкова атестація) є підсумковим іспитом для учнів, які закінчили навчання в молодшій школі. В рамках цього випробування всім українським четвертокласників належить здавати свою першу в житті экзаменацию. ДПА виявить рівень отриманих ними знань і стане гарантією переходу в середню школу.
     Не так дано в ЗМІ просочилася інформація, що ДПА буде замінена на ЗНО , тобто буде здаватися не в рамках рідної школи, а на загальнодержавному рівні. Цілком природно, що такі чутки породили хвилювання серед учнів та їх батьків. Давайте разом розберемося, як буде проходити екзаменування в 2018 році, а також з'ясуємо, які предмети будуть винесені на атестацію.

 

Чи замінять ДПА на ЗНО?


     Не так давно в пресі та на сторінках Інтернет-ЗМІ з'явилася інформація, що з вересня 2018 року учні 4-х та 9-х класів українських шкіл здаватимуть обов'язкові іспити у вигляді ЗНО. Інновація пояснювалося переходом на нову концепцію шкільної освіти, згідно з якою навчання з 1 по 4 класи вважається першим освітнім циклом, з 5 по 9 класи – другим, а навчання в старшій школі (період з 10 по 12 класи) – третім.

     При цьому старша школа буде давати учням профільну освіту на базі гімназій, академічних ліцеїв і професійних коледжів. Перехід на нову освітню ступінь передуватимуть державної экзаменацией у вигляді незалежного зовнішнього тестування знань. ЗНО – двері, яка відкриє учням нехай в престижні закладу для подальшого навчання.
     Поспішаємо заспокоїти стурбованих батьків: у вересні 2017 року з'явилася офіційна інформація, що в 2018 навчальному році ніяке всеукраїнське тестування у форматі ЗНО для учнів 4-х та 9-х класів проводити не будуть. Тим не менш, Міністерство освіти за допомогою Центру оцінки знань може організувати пілотне тестування, для якого залучать близько 6000 школярів. Отже, поки що можна готуватися до звичайного ДПА.

 

Особливості ДПА для 4 класу


     На підсумкову атестацію для учнів молодшої школи винесені такі предмети:

українська мова;

математика;

літературне читання.


     Дати іспитів затверджуються індивідуально в кожній окремо взятій школі. Остаточне розклад буде відомий в квітні 2018 року. Основні положення екзаменації:

ДПА проходить у письмовій формі, а завдання для неї розробляють учителі-предметники, які орієнтуються на вимоги освітніх програм Міносвіти;

учні пишуть роботу протягом одного уроку (45 хвилин);

завдання для учнів можуть бути написані на звичайній дошці, спроектовані на електронну дошку або роздані учням у вигляді окремих листків-квитків;

атестаційні роботи повинні містити навчальний матеріал, який був вивчений учнями в рамках шкільної програми, а завдання повинні мати різні рівні складності і носити комплексний характер.

 


Сайти підготовки до ЗНО
lorem Детальніше ±
Сайти підготовки до ЗНО з усіх предметів

iznotest.info – різні теми, в кожній з яких – завдання і рішення;
urok-online.com.ua – багато тем і відео з математики, української мови, української літератури;
iznotest.info, zno.osvita.ua, zno.fizika.kiev.ua, zno.osnova.com.ua – тести і посилання на навчальні посібники з правилами і завданнями (уважно! На деяких трапляються платні скачування або доступ);
znoclub.com і zno-ua.net – тести, цікаві статті з корисними посиланнями;
zno.academia.in.ua – теорія і практика, яка виходить із тестів минулих років;
phoenicis.com.ua – карти, дати, корисні матеріали;
ukrainetest.com.ua і ilearn.org.ua – тільки тренувальні тести;
subject.com.ua – тести, посібники та довідники;
xvatit.com і interneturok.ru – відеоуроки і багато корисних матеріалів;
prometheus.org.ua, ed-era.com, vneshkoly.com.ua, erudyt.net, znaniya.znonline.org, zno.alldz.net – теорія і практика.
Українська мова і література

webpen.com.ua, pravopys.net – правопис;
zno.if.ua – список корисної літератури до ЗНО з минулого року (актуальна і в цьому році), словник фразеологізмів, характеристики героїв, біографії авторів, аналіз творів, повні твори і в скороченні. За мовою – правила з прикладами, підказки з написання творів, тести минулих років; schoollit.com.ua – твори повністю і в скороченні, аудіокниги, фільми за творами, які необхідні для прочитання, теорія і пробні тести.
Біологія для вступників є на

znohimbio.jimdo.com – корисні матеріали з біології та хімії;
virtulab.net – охоплює близько 50 тем із загальної біології, ботаніки, анатомії. В окремих інтерактивних роботах можна самостійно поставити експеримент: досліджувати мікроскопічні об’єкти і т. д .;
cellsalive.com – інтерактивна бібліотека по цитології, мікробіології, імунології, генетиці. Багато відео, анімації та флеш-ігри з клітинами.
Географія просто

geoped.in.ua – посібники та довідники, тести, тренувальні картосхеми;
geograf.com.ua – всі найпотрібніші теми коротко і цікаво.
Хімічна азбука

alhimik.ru – корисні загальні та авторські матеріали, хімічна абетка, практикуми, довідники; lenavashchuk.ucoz.ru – сайт з хімії, де можна повторити деякі теми.
Фізика коротко

bestpfusik.blogspot.com – цікаві завдання з фізики та астрономії;
physics.kpi.ua, shkolnik-zno.blogspot.com – корисна інформація.
Математика "на ура!”

buki.com.ua – в розділі "Математика” є багато корисної інформації і відео;
ua.onlinemschool.com – зібрані всі важливі таблиці і формули.
Іноземні мови

Для підготовки до тестування з іноземних мов існує велика кількість безкоштовних ресурсів (акцент зроблено на англійську мову):
esl-lab.com – чітка структура уроків: підготовка до аудіювання, прослуховування тексту з можливістю його читання, тестові завдання до нього, уроки граматики і лексики;
eslfast.com – 365 історій і більше 1500 діалогів для розуміння мови на слух, розширення словникового запасу і тренування вимови. Є можливість читати текст, слухаючи, і виконувати завдання до нього;
dailyesl.com – всі матеріали розділені на розділи повсякденної тематики: кіно, театр, спорт, у лікаря, в перукарні, робота і інші. Кожен аудіозапис містить питання, а також живі онлайн-завдання;
listenaminute.com – теми повсякденної тематики, до яких йдуть аудіозаписи і різноманітні завдання;
elllo.org – більше 1 тис. аудіозаписів по самих "ходових” темах. Можна прослуховувати з текстом і без, працювати з лексикою, яка пропонується;
hamatata.com – серіали та фільми англійською з субтитрами. Субтитри можна перекладати;
itotd.com і todayifoundout.com – розповіді про який-небудь цікавий факт на 10-15 хвилин;
talkenglish.com – фрази і діалоги на різні теми;
librivox.org і esl-bits.net – книги і аудіокниги англійською;
do-you-speak.ru – безліч коротких оповідань англійською мовою, деякі з них забезпечені аудіоверсією;
english03.ru/soderzhanie_murphy – повний розбір відомого підручника Essential Grammar in Use ( "червоний Мерфі”) по граматиці;
ego4u.com – вивчення граматики онлайн з вправами, тестами і відповідями;
study.ru/support/handbook – онлайн-довідник з граматики англійської мови з тестами;
tolearnenglish.com – сервіс для вивчення англійської з тестами, уроками і форумом;
goethe.de, goethe.de, free-german-lessons-online.com – багато корисних матеріалів з німецької мови;
learningapps.org, studyfrench.ru, ladictee.fr, lexiquefle.free.fr, dailyfrenchpod.com – теми висловлювань та творів, граматика і корисні вправи з перевіркою з французької мови;
practicaespanol.com, ispanska.at.ua, fluentin3months.com – граматика, теми творів і висловлювань з іспанської мови.

Готуємось до ЗНО
lorem Детальніше ±

Графік проведенння ДПА 2018 в Долинській ЗОШ І-ІІІ ступенів
lorem Детальніше ±
Графік проведення державної підсумкової атестації в 4 класі Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2018 році

  1. МАТЕМАТИКА - 17.05.
  2. УКР. МОВА (УКР.МОВА ТА ЧИТАННЯ) - 22.05
 


Графік проведення державної підсумкової атестації в 9 класі Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у 2018 році

  1. УКРАЇНСЬКА МОВА - 05.06
  2. МАТЕМАТИКА - 08.06
  3. АНГЛІЙСЬКА МОВА - 12.06